3 sekáče v Praze, kam se vydat

Nechce se vám stále dokola nakupovat nové oblečení, které za rok vyjde z módy? Ulovte si své vlastní originální kousky v některém ze slow fashion butiků. Kam v Praze se vydat do sekáče? Zjistli jsme.

Crashily: Ječná ulice

Crashily proslul osobitým stylem, ale také sezónní nabídkou. V letním vedru zde seženete pohodlné šaty, na podzim zase originální svrchník. Vydejte se na adresu Ječná 14 a získejte si pro sebe neotřelé kousky, které v řetězcích nenajdete. Milujete rock nebo ethno? Nebo dáváte přednost eleganci a uhlazenému business stylu? V Crashily si vyberete.

Nás nejvíce zaujala nabídka džínů, ale také originální kabelky a doplňky. Pořídili jsme si i ručně tvořené tašky od Ester DIY. V obchodě nebylo přeplněno a když už zde někdo byl, jeho ohoz byl parádní.

Naty Šaty: Karlín

V současné době snad nejdiskutovanější sekáč v Praze! Módní přehlídka, kterou se obchod s pomocí řady celebrit rozhodl uspořádat na konci května, byla více než kontroverzní. Kombinovaly se materiály, potisky i barvy, které byste našli jen v těch nejdivočejších snech.

Byli jsme překvapeni, že se zde vyskytují kousky, za které nedáte ani sto korun. Zároveň je tento butik se slow fashion módou vhodný k nákupu šatů nebo svrchníku, které vás vyjdou na více než několik stovek. Bude se totiž jednat o originální kousky, které jen tak někdo nemá. Naty Šaty naleznete na Sokolovské 114.

Bohemian Retro: Žižkov

V tomto obchodě naleznete vše, co potřebujete pro večírek v retro stylu. Nebo skutečně milujete eleganci a rádi experimentujete a vydáváte se do dob minulého století a jeho etap? V Žižkově v Bohemian Retro se vám bude líbit. Butik je plný elegantních oděvů, které použijete pro business styl i na společenské akce. Nechybí zde ani sekce věnovaná svatebním šatům. Adresa je Chvalova 8.

Hurá za slow fashion!