Jak si nechat odstranit tetování

Tetování bychom si měli pořizovat ve věku, kdy již víme, co chceme. Ups! Zdobí vás už nějaká ta kérka a přemýšlíte nad tím, jak ji odstranit? Existuje možnost, jak si poradit. Zmizíkem to ale nebude.

Jestli máte kérku, na kterou byste už nejraději zapomněli, je na čase ji nechat vymazat z povrchu zemského. Jelikož se ale jedná o prvek, který není na povrchu kůže, bude to trochu složitější. Nepůjde jen tak říci sbohem a rozloučit se s tetováním. Pokud se vám ale motiv již skutečně hodně zajídá, rozhodně to tak nechat nemůžete.

V podstatě máme dvě možnosti, jak tetování vymazat. První z nich je laserové ošetření. Lasery jsou dnes již na vysoké úrovni a dokáží se postarat nejen o operaci očí, ale také o odstranění nechtěného tetování. Sice se nebude kůže nalézat ve stejné podobě, jako byla před tetováním, ale i tak to bude stát za to. Nenáviděný úkaz na kůži prostě zmizí. Zbydou nejasné obrysy, ale ty odhalíte až při pohledu zblízka. Cena? Několik tisíc. Bolest? Přiměřena velikosti tetování. Au.

Druhá možnost je rafinovaná a sofistikovaná. Místo toho, abyste si nechávali vypalovat kůži laserem, se můžete postarat o elegantní řešení. Když potkáte potetované lidi a vyprávějí vám příběh o svém tetování, někdy se s tím setkáte. Prostě a jednoduše se původní kérka vleze do nové.

Druhou možností je totiž nechat si původní tetování předělat do zcela nové podoby. Schováte jej do nového obrázku a na první pohled nikdo nepozná, že původně zde byl třeba věneček vavřínových listů – památka na osmnácté narozeniny. Jaký bude váš nový motiv?